Infolinia 123 12 12 13 cena jak za połączenie lokalne Mój fiberway

Dołącz do naszego zespołu

Spółka Fiberway, dostawca usług telekomunikacyjnych w powiatach wielickim i kazimierskim, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowiska:

Technik utrzymania sieci internetowej

Miejsce pracy: Niepołomice / powiat wielicki (praca w terenie)

Obowiązki:
- budowa i serwisowanie sieci szkieletowej (radiowej i światłowodowej),
- obsługa klientów firmy w zakresie wykonywania i serwisowania instalacji sieciowych (radiowe, kablowe, światłowodowe);

Wymagania:
- chęć do pracy i nauki,
- prawo jazdy kat. B,
- umiejętność wykonywania prostych prac budowlanych i obsługi elektronarzędzi,
- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

Mile widziane:
- podstawowa znajomość budowy oraz działania sieci LAN, WIFI, światłowodowych,
- podstawowa znajomość oprogramowania Mikrotik, Ubiquiti.

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki zatrudnienia (15-20 zł netto w zależności od posiadanej wiedzy oraz zaangażowania),
- możliwość współdziałania w zespole ludzi z pasją.

Kolporter materiałów promocyjnych

Miejsce pracy: Niepołomice / Powiat wielicki (praca w terenie), Kazimierza Wielka / Powiat Kazimierski (praca w terenie)

Obowiązki:
- dystrybucja materiałów promocyjnych zgodnie z wytycznymi,
- raportowanie powierzonych obowiązków;

Wymagania:
- rzetelność, sumienność,
- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
- pracę dodatkową w oparciu o umowę zlecenie,
- stałe i regularne zlecenia.

CV należy przesłać na adres rekrutacja@fiberway.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferta powinna zawierać CV, list motywacyjny oraz klauzulę o ochronie danych osobowych: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

FiberFon FTTH

Skorzystaj ze specjalnej promocji na telefon stacjonarny z abonamentem już od 3 zł

Przedłuż umowę

Przedłużając umowę z nami możesz otrzymać router WiFi za 1 zł

Skonfiguruj swój pakiet

Wybierz usługi, których potrzebujesz

Fiberway Sp. z o.o.

ul. Jagiellońska 6
32-005 Niepołomice

Czy wiesz, że...